کلاه یکی از اکسسوری هایی است که در طول سال پوشیده میشه و فقط سبکش در فصول مختلف فرق میکند. مثلا در زمستان تمرکز برای نگه داشتن گرمای سر است و در تابستان برای حفاظت از خورشید.

ما میخوایم لیستی از بهترین کلاه های تابستونی رو بهتون بدیم که از چشمان و چهره شما در مقابل آفتاب سوزان تابستان محافظت می کند و هم راحت و سبک وزن و البته مقرون به صرفه است.

پس با مطالب وبلاگ های پوشاک  با خیال راحت برای تابستون امسال و استایلتون برنامه ریزی کنید.

کلاه فدورا (STRAW FEDORAS) :

یکی از کلاسیک ترین مدل هاست که در طول قرن بیستم محبوبیت زیادی به دست آورد. جنس این کلاه از نخل و کاه بوده و بسیار سبک است و برای عروسی های تابستانی در فضای باز، شیک پوشی شما رو دو چندان میکند.

کلاه پاناما (STRAW PANAMA HATS):

این کلاه برای مناطق گرم و ساحلی کاملا مناسب است  و از شما در برابر آفتاب سوزان این مناطق محافظت می کند. پس در سفرهای کنار دریا و ساحل حتما یک  پاناما رو تو چمدونتون داشته باشین و استایل ساحلی خاصتون رو به رخ بقیه بکشید.

کلاه پورک پای (SUMMER PORK PIE HATS):

این کلاه در قرن 19 محبوبیت زیادی داشت اما وقتی که والتر سفید، شخصیت اصلی فیلم Breaking bad ، از این کلاه استفاده کرد محبوبیتش چند برابر شد .این کلاه بسیار ظریف و شیک است و به شما ابهت و وقار می بخشد.

کلاه سطلی (MEN’S BUCKET SUN HATS):

این کلاه رو احتمالا بیشتر سر ماهیگیرها دیدید، اما برای استفاده از کلاه سطلی حتما نباید ماهیگیر باشید! این کلاه در طول مدتی که در فضای باز و یا کنار ساحل هستید، به خوبی از شما در برابر اشعه های مضر خورشید محافظت می کند.

 

کلاه کپ (MEN’S SUMMER CAPS):

این کلاه برای تابستان انتخاب ایده آل و مناسبی است و کاملا از صورت شما محافظت میکند. کلاه کپ رو متناسب با استایلتون میتوانید با تیپ های خیابانی و آزاد ست کنید. این کلاه به علت داشتن نوار پشت قابل تنظیم، برای همه سایز ها مناسب و بسیار راحت است.

 

 

کلاه ها درباره استایل شما به دیگران توضیح می دهند و در واقع انتخاب نوع کلاه نشان دهنده استایل شخصی شماست، امیدواریم با این مطلب بتونید کلاه متناسب با استایلتون رو انتخاب کنید.