شاید بیشتر اوقات به این فکر می کنین که چیکار کنین تا خوشتیپ تر باشین، ما براتون این مطلب رو آماده کردیم که زودتر به نتیجه دلخواهتون برسین. یکی از نکاتی که باعث میشه آقایون استایل شیک و جذابی داشته باشن، توجه به جزییات تیپشون هست. جزییات استایل همون استفاده از اکسسوری های مردانه است که شما رو در دید بقیه متفاوت نشون میده.

توجه به هماهنگی اکسسوری ها خیلی مهمه ، همونطور که میتونه شما رو شیک و جذاب نشون بده، در صورت استفاده غلط، میتونه شیک پوشی و استایل جذابتون رو نابود کنه! اگر میخواین با ترند اکسسوری های 2019 آشنا بشید، با ما همراه باشین.

دستبند

اگر تا قبل از این از دستبند استفاده نمی کردید الان زمان خوبی برای شروعه. اگه سبک و استایل شخصی شما کلاسیک هست، دستبند های فلزی و لوکس انتخاب خوبیه و اگر تو کمدتون بیشتر لباس های کژوال و راحت دارین، دستبند های چرمی یا مهره ای رو می تونین استفاده کنید.

حلقه

اکثر آقایون به اندازه کافی اعتماد به نفس استفاده از انگشترها رو ندارن و فکر میکنن تنها انگشتری که یه مرد میتونه استفاده کنه، حلقه ازدواجش هست. خوشبختانه همه چیز داره تغییر می کنه، پس شما هم نگران نباشین و امتحانشون کنید.

پیشنهاد مطالعه : چه کلاهی برای تابستان انتخاب کنیم؟

ساعت

ساعت مچی چیزیه که هیچ وقت از مد نمیفته! سبک ساعت روی دستتون سبک زندگیتون رو مشخص میکنه. البته بعضی ها ترجیح میدن یک ساعت مچی خوب و با کیفیت داشته باشند و همه جا استفاده کنند و بعضی ها هم ترجیح میدن انتخاب و تنوع بیشتری داشته باشند.

عینک

عینک های آفتابی علاوه بر اینکه از چشمانتون در برابر اشعه های آفتاب محافظت میکنه، نشون دهنده استایل شخصیتون هم هست. پس عینک آفتابی چیزیه که باید روش سرمایه گذاری کنین البته معنیش این نیست که حتما گرون قیمت باشن اما قطعا باید براش وقت بذارین تا عینک آفتابی مناسب چهره تون رو پیدا کنید.

با این ترفندها همه مردها می تونن از اکسسوری ها استفاده کنن و عالی بنظر برسند، پس بدون نگرانی اونها رو امتحان کنین. اینکه مدام در مسافرت هستید یا در محل کار، مستقیما روی استایل شما تاثیر میذاره. پس خوب لباس پوشیدن یک هنره و استفاده صحیح از اکسوری ها مکمل اون.